Jau astoņu gadu laikā SIA „Jelkatex” (iepriekš IK „Jelka”)nodarbojas ar ugunsizturīgo, dzirksteļu atgrūdošo un citu speciālo audumu veidu izplati Baltijas reģionā.

 

Pastāvīgi mūsu noliktavā (Rīga, Latvija) ir pieejamie vairāki specializēti audumu veidi svarā no 170 līdz 420 g/m2. Jums nepieciešamais audumu daudzums var tikt piegādāts īsos terminos – pa taisno pasūtītajiem.

Visi audumu tiek sertificēti saskaņā ar ES prasībām un likumdošanu, ir „elpojošie” , apstrādātie pret saraušanām.

Mūsu galvenais biznesa partneris Daletec AS jau 40 gadu laikā ir slavenais pasaules līderis augsti tehnoloģisko ugunsizturīgo audumu ražošanā.  Šie audumi ir pasargā no uguns, dzirkstelēm, kausēta metāla šļakatām, statiskās elektrības. Daletec AS ir lielākais audumu ražotājs Norvēģijā, kas ražošanas procesā izmanto augstas kvalitātes izejvielas un ķīmiskas vielas (kopā ar unikālām tehnoloģijām).

Mūsu noliktavā pastāvīgi  pieejami  specializētie Daletec audumi darba apģērbiem:

- dzirksteļu un liesmas izturīgi audumi  augstu temperatūru iedarbībai.   Atbilst sertifikātiem EN-470, EN-531, EN-533. 

- ūdens un eļļu izturīgi (oil-waterproof) 100% kokvilnas un poliestera-kokvilnas audumi;

- antistatiski audumi ar speciālu šķiedru (antistatic jarn), atbilst sertifikāta EN-1149-1 prasībām.

- 100% kokvilnas audums un 25% poliestera/75% kokvilnas audumi atbilst sertifikācijai EN-1149-1, EN-470, EN-531.

Jaunums:

 Art. „Metal splash” ir domāts aizsargapģērbiem veicot metināšanas un analoģiskās darbus. Šis audums ar specialo pārklājumu ir izturīgs pret dzirksteļu un kausēta metāla šļakatu iedarbību. Veiksmīgi aizstāv smago ādas metinātāja kostīmu .  

Uniformai, korporatīvajiem apģērbiem:

Šie audumi ir izturīgi pret augstām mazgāšanas temperatūrām un ir speciāli apstrādāti pret saraušanos (shrinkage finishing). Dažāda sastāva: 100% kokvilna un kokvilnas poliestera maisījumi.